pl

Wkręty tarasowe nie tylko do drewnianej podłogi.

Bardzo często przeprowadzając się do nowego domu czy mieszkania lub remontując stare miejsce zamieszkania, oprócz pokoi musimy zająć się również zaaranżowaniem swojego tarasu. Ta część powierzchni jest równie ważna jak pozostałe elementy mieszkania czy domu. To tam będziemy mogli odpoczywać, czytać, spędzać miłe wieczory, opalać się, tam też często będą bawiły się nasze dzieci. Wiele osób uważa, że aby lepiej spędzać czas wolny na tarasie warto wykonać na nim drewnianą podłogę, która jest przecież cieplejsza i bezpieczniejsza niż śliskie płytki.

 

Wkręty tarasowe potrzebne do wykonania podłogi.

Jednym z kluczowych elementów dobrze wykonanego i trwałego tarasu jest wybór wkrętów tarasowych. Duży wybór dostępnych na rynku wkrętów, sprawia że nie łatwo jest wybrać te najlepsze, które z jednej strony muszą być bardzo wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, łatwe w montażu i przy ewentualnym demontażu. Do takich zastosowań polecamy wkręty tarasowe TERRAS. Są one produkowane ze stali nierdzewnej C2 o podwyższonych własnościach mechanicznych oraz do wyboru z tej samej stali ale pokryte specjalną powłoką w kolorze brązowym, która zapewnia odporność dodatkowe walory estetyczne i jest odporna na ścieranie. Nasze wkręty dzięki wykonaniu ich ze stali C2 posiadają również własności magnetyczne co ułatwia pracę z takim wkrętem. Specjalne wiertło na szpicu ułatwia wnikanie wkręta w twarde drewno, a odpowiednie frezowanie pod główką wkręta zapewnia ładne licowanie wkręta z powierzchnią drewna, bez jego rozgniatania.

 

Wkręty tarasowe – inne zastosowania.

Wkrętów tarasowych można użyć także do innych celów niż tylko łączenie desek tarasowych. Można je zastosować również przy konstruowaniu różnych mebli balkonowych, ogrodowych czy ich naprawie. Będą bardzo przydatne we wszelkiego rodzaju remontach. Warto też zaopatrzyć się w kilka rozmiarów wkrętów, które z pewnością przydadzą się nam w nieoczekiwanych okolicznościach. Wtedy nie będziemy się musieli martwić o to, że zabraknie nam elementu łącznego na wypadek nieprzewidzianych awarii czy uszkodzeń.

PRODUCENCI