pl

Wkręty do drewna.

W naszej ofercie są uniwersalne wkręty do drewna, płyt wiórowych, OSB, cienkich blach. Każdy z produktów gwarantuje najwyższa jakość, z przeznaczeniem specjalnie dla rzemiosła i zastosowań przemysłowych. Wkręty stanowią podstawowy i niezastąpiony element łączny w budownictwie drewnianym, a ich technologia wciąż podlega ulepszeniom.

 

Wkręty do drewna ASTRA – pakowanie, wykonanie.

Spośród dostępnych w naszej ofercie wkrętów proponujemy ocynkowane na biało lub żółto. Wszystkie pakowane są w estetyczne opakowania z okienkiem. Opakowania dostosowane są do wymogów handlu i odbiorców końcowych. Wkręty ASTRA to najlepsze regularne bez patentowe wkręty do drewna w naszej ofercie.

 

Wkręty do drewna – najważniejsze właściwości.

Gwint częściowy zastosowany np.: we wkrętach StarTurn™ CPP firmy RapierStar zapewnia doskonałe łączenie materiałów (drewno – drewno) bez powstawania szpar. Zastosowane w nich żeberka frezujące pod główką gwarantują estetycznie wykończone połączenie, bez wystających elementów wkręta.

Oferowane przez nas wkręty do drewna marki RapierStar posiadają opatentowany gwint gwiaździsty co pozwoliło w znacznym stopniu ograniczyć pękanie dzięki temu, że gwint wkręta łatwo wnika w materiał, również na samym jego brzegu.

 

Wkręty z ostrym szpicem, na którym zaczepiony jest początk gwintu umożliwiają szybki start i łatwe wnikanie w różne materiały jak drewno miękkie i twarde, tworzywa sztuczne, cienkie blachy aluminiowe i stalowe.

 

Odpowiednio zaprojektowane gniazda naszych wkrętów do drewna redukują znacznie zjawisko wyskakiwania bitów podczas pracy. W naszych wkrętach występują gniazda na bity, zarówno pozidrive jak i gwiazdka T.

 

Odpowiednie pokrycie powierzchni wkręta zabezpiecza go antykorozyjnie oraz ułatwia jego wkręcanie dzięki poślizgowi.

PRODUCENCI